رقابت‌های کشتی نونهالان استان خوزستان: قهرمانی تیم‌های دزفول و اهواز
ساعت ۱٠:۳٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۱۱/٢٠  کلمات کلیدی: اخبار کشتی

رقابت‌های کشتی نونهالان استان خوزستان: قهرمانی تیم‌های دزفول و اهواز در رشته آزاد و فرنگی

۱۳۹۲/۱۱/۲۰ 

 

رقابت‌های عمومی کشتی نونهالان استان خوزستان هفته گذشته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، این رقابت‌ها به منظور شناسایی استعدادهای برتر استان برگزار شد.

رده‌بندی تیمی و انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:


کشتی آزاد:

 

32 کیلوگرم: 1-مهران خیرگرزاده(مسجدسلیمان)2-مهدی ارغش عزیزی (دزفول)3-پویا صفایی پور(دزفول)علی حیدری (مسجدسلیمان).

 

35 کیلوگرم: 1-محمدکایدخورده(دزفول)2-علیرضا حافظی(مسجدسلیمان)3-حسین گطافه پور(ماهشهر)علی سبزواری(گتوند).

 

38 کیلوگرم:1-مجتبی حسینوند(دزفول)2-مصطفی داودی(شوشتر)3-محمدصادق رضایی(آبادان)شاهین سجاقی(مسجدسلیمان).

 

42 کیلوگرم:1-رحمان محمدی(مسجدسلیمان)2-رضا حاجی وند(دزفول)3-حاتم امیری(اهواز)میلاد شیرمردی(مسجدسلیمان).

 

47 کیلوگرم: 1-نوید شهبازی(مسجدسلیمان)2-اشکان داربر(دزفول)3-پدرام صباحی(شوشتر)امیرحسین قنواتی(ماهشهر).

 

53 کیلوگرم:1-حبیب خالی(خرمشهر)2-علی خلاف (بندرامام ره)3-احمد پاپی(بندرامام ره)مسلیم رفیعی(امیدیه).

 

59 کیلوگرم:1-محمدحسین ایزدیان(شوشتر)2-هادی ابراهیمی(اهواز)3-اسماعیل ابراهیمی(دزفول)محمدرضا اسپرغم(آبادان).

 

66 کیلوگرم:1-ارسلان مرادی(مسجدسلیمان)2-مهزیار آمنی نژاد(بندرامام ره)3-دانیال شجاعی(بندرامام ره)علی پردر(دزفول).

 

73 کیلوگرم:1-محمدرضا نهادی(شوشتر)2-شایان بهرامی زاده (شوشتر)3-محمدصادق پایدار(بندرامام ره)حامد حافظی(مسجدسلیمان).

 

85 کیلوگرم:1-محمد جلالی(بندرامام ره)2-محمد عبیاتی (اهواز)3-مصطفی ابول زاده(شوشتر)علیرضا مرادی فر (دزفول).

 

 

 

رده بندی تیمی :

 

1-هیئت کشتی دزفول 85 امتیاز اول .

 

2-شهرداری مسجدسلیمان 69 امتیاز دوم .

 

3-هیئت کشتی شوشتر 57 امتیاز سوم.

 

 

 

 

کشتی فرنگی:

 

 

32 کیلوگرم:1-سعید توته زاده(اهواز)2-محمدرضا ابوعلی(امیدیه)3-علیرضا جنادله(آغاجاری)سینا رئیسی(آغاجاری).

 

35 کیلوگرم:1-رضا عباسی(مسجدسلیمان)2-علیرضا حافظی(مسجدسلیمان)3-اشکان محمدحسینی(اهواز)رضا قادی(آغاجاری).

 

38 کیلوگرم:1-پویا دادمرز(اهواز)2-محمدجواد قنواتی(امیدیه)3-امیرعباس ممبینی(اهواز)شاهین سجاقی(مسجدسلیمان).

 

42 کیلوگرم:1-فرزاد غیبی نیا (اهواز)2-یحیی اسفندیاری (مسجدسلیمان)3-حسین حسینی(آبادان)رحمان محمدی(مسجدسلیمان).

 

47 کیلوگرم: نوید شهبازی(مسجدسلیمان)2-ابراهیم کریمی(اهواز).

 

53 کیلوگرم:1-حبیب خالدی(خرمشهر)2-محمد دورکی(اهواز)3-احمدرضا قرقانلو(آغاجاری).

 

59 کیلوگرم:1-محمدرضا اسپرغم (آبادان)2-مهدی سوزنگری(آبادان)3-امیر قاسمی(مسجدسلیمان)رضا خرم پور(اهواز).

 

66 کیلوگرم:1-علیرضا فتاحی(اهواز)2-ارسلان مرادی(مسجدسلیمان)3-سعید حسین پور(مسجدسلیمان).

 

73 کیلوگرم:1-محمد سلبی(اهواز)2-محمد شریفات (آغاجاری)3-احمد ویسی(امیدیه)یوسف بوحمدپور(آغاجاری).

 

85 کیلوگرم:1-محمدحسین بنی سعید (امیدیه)2-محمدرضا کرمی مکوند(اهواز)3-آرمان فارسی مدان(امیدیه)احسان ترناس(اهواز).

 

 

 

رده بندی تیمی:

 

1-هیئت کشتی اهواز 94 امتیاز مقام اول .

 

2-هلال احمر مسجدسلیمان 55 امتیاز مقام دوم .

 

3-هیئت کشتی آغاجاری 45 امتیاز مقام سوم .


آموزش کشتی فرنگی و آزاد
 
 
 
 
td class=0pxtopside-botwidth: 100%;http://persianbox.com/templates/public/pb1/images/side-top.gifdiv style=#2f57a2post-botright br //tda href=