رقابت های کشتی ساحلی قهرمانی کشور- نور: قهرمانی تیم های تهران، مازندران و البرز

سه رده ی سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان امروز (جمعه) 13 شهریورماه در شهرستان نور استان مازندران برگزار شد و در پایان در رده های سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان به ترتیب تیم های تهران، مازندران و البرز مقام های اول را بدست آوردند.

 

رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

 

بزرگسالان:

70 کیلوگرم: 1- مصطفی شیخ چلندری (تهران) 2- امیر جعفری (البرز) 3- فواد بنی تمیم (خوزستان) و مهران شیخی (سمنان) 5- حامد خیابانی (خراسان رضوی) و پیمان حقی (توابع تهران)

80 کیلوگرم: 1- امید حسن تبار (مازندران الف) 2- سید کاظم سید النگی (گلستان) 3- یاسر محمدی (مازندران ب) و پیمان محمدی (کردستان) 5- سهراب کریم پور (همدان) و جمال رمضانی (خوزستان)

90 کیلوگرم: 1- مرتضی افضلی (تهران) 2- حسین اسماعیلی (توابع تهران) 3- وحید بیرانوند (لرستان) و علیرضا وظیفه شناس (خراسان رضوی) 5- امیر هادی نژاد (مازندران ب) و بهنام حقیقی (گیلان)

90+ کیلوگرم: 1- مسعود نعمت چگانی (خوزستان) 2- خشایار دهستانی (مازندران ب) 3- جلیل پیرمردی (تهران) و سید رضا موسوی (مازندران الف) 5- پدرام جمشیدی (توابع تهران) و انوش مردانی (لرستان)

 

 

رده بندی تیمی: 1- تهران 30 امتیاز 2- خوزستان 26 امتیاز 3- مازندران ب 23 امتیاز 4- توابع تهران 21 امتیاز 5- مازندران الف 19 امتیاز 6- کردستان 17 امتیاز

 

 

فنی ترین کشتی گیر: مسعود نعمت چگانی (خوزستان)

 

 

 

جوانان:

60 کیلوگرم: 1- حسین خدپور (مازندران الف) 2- حمید طوفان (گیلان) 3- رضا درزی (مازندران ب) و شهروز کرمی (خوزستان) 5- علی مقصودی (تهران) و محمد درستکار (فارس)

70 کیلوگرم: 1- رضا آقاجانی (مازندران الف) 2- میلاد حسین پور (گیلان) 3- علی طاعتی (توابع تهران) و علی کریم پور (مازندران ب) 5- فرهاد مقدم (زنجان) و حمیدرضا محمدزاده (همدان)

80 کیلوگرم: 1- پیمان حیدری (مازندران الف) 2- علی شهبازی (توابع تهران) 3- فردین یوسف لی (زنجان) و علیرضا رضوانی (گیلان) 5- محمد علی تبار (مازندران ب) و خشایار شیرمرادی (تهران)

80+ کیلوگرم: 1- محسن سیر (مازندران الف) 2- بهرام حسین زاده (مازندران ب) 3- معین شفقی (گیلان) و اسماعیل رحیمی (خراسان رضوی) 5- حسین ابراهیم اسکندری (توابع تهران) و امیرحسین جهانشاهی (تهران)

 

 

رده بندی تیمی: 1- مازندران الف 40 امتیاز 2- گیلان 34 امتیاز 3- مازندران ب 31 امتیاز 4- توابع تهران 24 امتیاز 5- تهران 21 امتیاز 6- زنجان 16 امتیاز

 

 

فنی ترین کشتی گیر: محسن سیر (مازندران)

 

 

 

نوجوانان:

60 کیلوگرم: 1- محمد احمدی (البرز) 2- محمدرضا عسگر پور (فارس) 3- عباس مقدسی (خراسان رضوی) و مهدی حسین آبادی (کرمانشاه) 5- امیرعباس کاویان (گلستان) و حبیب خالدی (خوزستان)

70 کیلوگرم: 1- امیرحسین پورزاد (مازندران الف) 2- مبین درویشی (تهران) 3- میثم زارع (کرمانشاه) و محمد آزمون (توابع تهران) 5- محمدرضا شاه محمدی (همدان) و صادق غلامی (البرز)

70+ کیلوگرم: 1- امیرحسین طلوع ثبوتی (گیلان) 2- سید مهدی هاشمی (مازندران الف) 3- عرفان ایوبی (تهران) و سیاوش ملکی فر (لرستان) 5- کاظم درویشی (مازندران ب) و امیرحسین فتوحی (فارس)

 

 

رده بندی تیمی: 1- البرز 20 امتیاز 2- مازندران الف 19 امتیاز 3- تهران 17 امتیاز 4- کرمانشاه 17 امتیاز 5- فارس 15 امتیاز 6- گیلان 14 امتیاز

 

 

فنی ترین کشتی گیر: امیرحسین طلوع ثبوتی (گیلان)

/ 0 نظر / 21 بازدید