رقابت های کشتی جوانان قهرمانی آسیا- میانمار: رده بندی تیمی و انفرادی رقابت ها

سوم رسیدند.

 

رده بند انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

 

کشتی آزاد:

50 کیلوگرم: 1- پارک اون گوانگ (کره شمالی) 2- باهرات ماهادیو (هند) 3- ناسانبیان (مغولستان) و اوتکایروف (ازبکستان) 5- علیرضا گودرزی (ایران)

55 کیلوگرم: 1- کوماز راوی (هند) 2- کیم هان سون (کره شمالی) 3- یرنور کاباتایف (قزاقستان) و اولو کورمانبک (قرقیزستان) 9- محمد نامجو مطلق (ایران)

60 کیلوگرم: 1- پیمان بیابانی (ایران) 2- توریبک (قزاقستان) 3- آمیت (هند) و رایمو میدیا (ژاپن)

66 کیلوگرم: 1- الیاس ژومای (قزاقستان) 2- ویکاس (هند) 3- شوی تانابه (ژاپن) و پارک سو هیون (کره شمالی) 9- نیما اشقاقی (ایران)

74 کیلوگرم: 1- رضا مظفری (ایران) 2- سالاکبایا یوسف اف (قرقیزستان) 3- کوماس دنیش (هند) و اسلام الدین رحیم اف (قزاقستان)

84 کیلوگرم: 1- مجتبی گلیج (ایران) 2- ایلیزخان چالیف (قزاقستان) 3- پراوین (هند) و بیگارمیج (مغولستان)

96 کیلوگرم: 1- ماگومد بودونوف (قزاقستان) 2- تاکاشی ایشیگورو (ژاپن) 3- روبلجیت سانگ (هند) و فیروز یاکوب اف (تاجیکستان) 5- معین محمودی (ایران)

120 کیلوگرم: 1- امین طاهری (ایران) 2- ماساهیرو میاهارا (ژاپن) 3- مانجیت (هند) و النور عقیل اف (ترکمنستان)

 

 

رده بندی تیمی: 1- هند 68  امتیاز 2- قزاقستان 64 امتیاز 3- ایران 54 امتیاز 4- ژاپن 48 امتیاز 5- مغولستان 37  امتیاز

6- قرقیزستان 35 امتیاز

 

 

 

کشتی فرنگی:

 

50 کیلوگرم: 1- میز احمد اف (ازبکستان) 2- ماکساتبکوف (قرقیزستان) 3- علیرضا کارگر (ایران) و رو یون جین (کره شمالی)

55 کیلوگرم: 1- پاستان ژارلیخانوف (قزاقستان) 2- مانیش (هند) 3- میثم دلخانی (ایران) و هیروکی کووایاما (ژاپن)

60 کیلوگرم: 1- راویندر (هند) 2- عرفان سعادتی فر (نقره) 3- کاماز زین الدین اف (ازبکستان) و ژو وو زانک (چین)

66 کیلوگرم: 1- علی ارسلان (ایران) 2- اعظم وازدانیان (ازبکستان) 3- شاخاربک (قزاقستان) و تاکاهیرو یاماموتو (ژاپن)

74 کیلوگرم: 1- نا جونسی (چین) 2- شادوکایف (قزاقستان) 3- اسن آسانوف (قرقیزستان) و کودای ساکوربا (ژاپن) 8- کیوان رضایی (ایران)

84 کیلوگرم: 1- حسن موتسولوگوف (قزاقستان) 2- شینگو نیشیاما (ژاپن) 3- راهول (هند) و پارک جی وو (کره جنوبی) 5- مهدی فلاح (ایران)

96 کیلوگرم: 1- امیرحسین حسینی (ایران) 2- منگ لی ژی (چین) 3- پشنیچینکوف (قزاقستان) و دژوسبیکوف (قرقیزستان)

120 کیلوگرم: 1- ماهر سینگ (هند) 2- ژانگ تائو (چین) 3- ژینتایائف (قزاقستان) و سلیمان بیلیف (ترکمنستان) 7- پوریا عباسی (ایران)

 

رده بندی تیمی: 1- قزاقستان 65 امتیاز 2- هند 59 امتیاز 3- ایران 58 امتیاز 4- چین 48 امتیاز 5-  قرقیزستان 46 امتیاز 6- ژاپن 45 امتیاز

/ 0 نظر / 19 بازدید