رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران: تیم ایران قهرمان شد

برگزار شد و در پایان تیم ایران الف به مقام قهرمانی رسید.

 

نتایج دیدارهای رده بندی و فینال این مسابقات به شرح زیر است:

 

60 کیلوگرم:

فینال: حمید بهرامی (ایران- ب)  برنده - موسی پرویزی (ایران- الف) (7 - 2)

رده بندی:

اسکندر اوزکول بیکوف (قرقیزستان) برنده- سات بایف (قزاقستان) (6- 5)

النور گوچوف (ترکمنستان) برنده- برادیزوا عبدالعلی (تاجیکستان) (10- 2)

 

 

70 کیلوگرم:

فینال: میرزابیک کوچکوروف (قرقیزستان) - محمد پاینده (ایران- الف) (10 - صفر)

رده بندی:

حمید رضا زارعی (ایران - ب) برنده- حریفش دیسکالیفه شد

محمود جعفری (افغانستان) برنده- مهدی بربری (افغانستان) (8- یک)

 

80 کیلوگرم:

فینال: کرامت شاه ممدوف (ترکمنستان) برنده- آیان یرنک بایف (قزاقستان) (7 - صفر)

رده بندی:

 ضیاء احمدی (افغانستان) برنده- جاسپیر (هند) (6- 2)

آسن بک خدابردیف (قرقیزستان) برنده - هادی سلیمی (ایران - الف) (یک- صفر)

 

 

90 کیلوگرم:

فینال: خورشید شریف اف (تاجیکستان) برنده- رامین گری (ایران ب) (6- صفر)

رده بندی:

داود عوض زاده (ایران الف) برنده- خان محمد مرادی (افغانستان) (8- صفر)

صلوات تالای بک (قزاقستان) برنده- سواندی لیم (اندونزی) (حاضر نشد)

 

 

100 کیلوگرم:

فینال: محمد میروف (تاجیکستان) - عبداله ایری (ایران الف) (8 - صفر)

رده بندی:

قدیر گلسین بیکوف (قرقیزستان) برنده- مانویر سینگ (هند) (7- صفر)

عبدالواحد محمدی (ایران ب) - مورگاپ گلدی آنایف (ترکمنستان) (6- صفر)

 

100 + کیلوگرم:

فینال: رجبی پلی اورازایف (ترکمنستان) برنده - کوبانیچ بک کوکوموف (قرقیزستان) (6- صفر)

رده بندی:

عظیم خواجه زاده (ایران- الف) برنده- حجت تورجی (ایران - ب) (3- صفر)

کنکور پورداب باتار (مغولستان) برنده- باستووان پونگسانگ (تایلند) حاضر نشد

 

رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

 

60 کیلوگرم: 1- حمید بهرامی (ایران - ب) 2- موسی پرویزی (ایران- الف) 3- اسکندر اوزکول بیکوف (قرقیزستان) و النور گوچوف (ترکمنستان) 5- دیدار سات بایو (قزاقستان) و برادیزوا عبدالعلی (تاجیکستان)

70 کیلوگرم: 1- میرزابیک کوچکوروف (قرقیزستان) 2- محمد پاینده (ایران - الف) 3- حمیدرضا زارعی (ایران- ب) و محمود جعفری (افغانستان) 5- تاپاکول واریتی (تایلند) و مهدی بربری (افغانستان)

 80 کیلوگرم: 1- کرامت شاه ممدوف (ترکمنستان) 2- آیان یرنک بایف (قزاقستان) 3- ضیاء احمدی (افغانستان) و آسن بک خدابردیف (قرقیزستان) 5- جاسپیر (هند) و هادی سلیمی (ایران - الف) ...  9- حبیب اله ترابی (ایران - ب)

90 کیلوگرم: 1- خورشید شریف اف (تاجیکستان) 2- رامین گری (ایران - ب) 3- داود عوض زاده (ایران - الف)  و صلوات تالای بک (قزاقستان) 5- خان محمد مرادی (افغانستان) و سواندی لیم (اندونزی)

100 کیلوگرم: 1- محمد میروف (تاجیکستان) 2- عبداله ایری (ایران - الف) 3- قدیر گلسین بیکوف (قرقیزستان) و عبدالواحد محمدی (ایران ب)  5- مانویر سینگ (هند) و مورگاپ گلدی آنایف (ترکمنستان)

100 + کیلوگرم: 1- رجبی پلی اورازایف (ترکمنستان) 2- کوبانیچ بک کوکوموف (قرقیزستان) 3- عظم خواجه زاده (ایران - الف) و کنکور پورداب باتار (مغولستان) 5- حجت تورجی (ایران - ب) و باستووان پونگسانگ (تایلند)

 

رده بندی تیمی: 1- ایران الف 49 امتیاز 2- قرقیزستان 43 امتیاز 3- ترکمنستان 34 امتیاز 4- افغانستان 33 امتیاز 5- تاجیکستان 30 امتیاز 6- قزاقستان 23 امتیاز 

/ 0 نظر / 8 بازدید