کشتی آزاد قهرمانی جهان – آمریکا: محمدی با شکست قهرمان المپیک صاحب مدال برنز شد

در دور دوم مقابل فرانکلین از کوبا قهرمان پان آمریکن با نتیجه 6 بر صفر به برتری رسید و راهی دور سوم شد. محمدی در این مرحله در یک کشتی حساس و نفسگیر مقابل برنت مت کالف قهرمان پان آمریکن از آمریکا با نتیجه 5 بر 4 به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

 

وی در این دیدار مقابل گئورگی بوچار از رومانی نفر پنجم بازی های اروپایی سال 2015 با نتیجه 6 بر یک به برتری دست یافت. محمدی در مرحله نیمه نهایی برابر فرانک چامیزو کشتی گیر کوبایی الاصل تیم ایتالیا دارنده مدال برنز جهان و نفر دوم بازی های اروپایی 2015 در حالی که 2 بر صفر پیش بود در یک لحظه غفلت ضربه فنی شد و به دیدار رده بندی رفت. چامیزو در دیدار مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 10 بر 5 از سد طغرل عسکراف قهرمان المپیک از آذربایجان گذشت.

 

محمدی برای کسب مدال برنز مقابل طغرل عسکراف قهرمان المپیک از آذربایجان در کمتر از 4 دقیقه با نتیجه 15 بر 5 به برتری دست یافت و صاحب مدال برنز شد و سهمیه المپیک را نیز کسب کرد. در دیدار فینال نیز فرانک چامیزو در یک کشتی نزدیک با نتیجه 4 بر 3 از سد نوروزاف ازبک گذشت و قهرمان شد.

 

 -رده بندی انفرادی وزن 65 کیلوگرم و اسامی نفراتی که سهمیه المپیک را کسب کردند به شرح زیر است:

 

وزن 65 کیلوگرم: 1- فرانک چامیزو(ایتالیا) 2- اختیار نوروزاف(ازبکستان) 3- سید احمد محمدی(ایران) و سوسلان رومانوف(روسیه) 5- طغرل عسکراف(آذربایجان) و ماندراخان گانزوریک(مغولستان)

/ 0 نظر / 32 بازدید